Afgang fra Prag og besøg naturskønne steder i Tjekkiet og Tyskland på en dagstur. Beundr landskabet i nationalparkerne Böhmische Schweiz og Sächsische Schweiz, og spis frokost på en lokal restaurant.
Om aktiviteten
- Gratis afbestilling
- Afbestil op til 24 timer i forvejen og få hele beløbet refunderet
- Book nu, og betal senere
- Hold dine rejseplaner fleksible – book din plads i dag og betal senere.
- Varighed: 10 timer
- Tjek de ledige muligheder for at se starttidspunkter
- Guide
- Engelsk
- Afhentning inkluderet
- Du vil modtage en e-mail med oplysninger om afhentningstidspunkt og andre detaljer en dag før turen.
Vælg antal deltagere og dato
Deltagere
Dato
Vigtig information
Husk at medbringe
- Pas
Ikke tilladt
- Droner
Det skal du vide
- Den samlede distance på vandreturen i hovedsæsonen er 6-7 miles. Den er opdelt i tre dele. Hvis dit konditionsniveau er lavt, eller hvis du har et medicinsk problem, anbefaler vi IKKE at tage denne tur. Du bliver sandsynligvis nødt til at springe nogle dele over, som kan være for svære for dig.
- Denne tur findes i to versioner - sommer (april til oktober) og vinter (november til marts). Tjek detaljerne i beskrivelsen.